FORCE LOGIC™ AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C MILWAUKEE

FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee (4933451194) posiada wysokowydajny bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ Milwaukee  Zainstalowano w niej inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia 
i akumulatora, a także znacząco zwiększający jej wydajność przy pracy pod dużym obciążeniem.

Producent: MILWAUKEE

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Stany magazynowe: CHWILOWO NIEDOSTĘPNY CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

6 673,37 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee (4933451194) posiada wysokowydajny bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ Milwaukee  Zainstalowano w niej inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia 
i akumulatora, a także znacząco zwiększający jej wydajność przy pracy pod dużym obciążeniem.

Opis

FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee (4933451194)

FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee (4933451194) posiada wysokowydajny bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ Milwaukee, który zapewnia smaksymalnie dużą wydajność – zaciska  załącza w niecałe 3 sekundy siłą 53 kN. Zainstalowano w niej inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora, a także znacząco zwiększający jej wydajność przy pracy pod dużym obciążeniem. Wbudowana elektronika monitoruje poszczególne ogniwa, aby zoptymalizować czas pracy oraz zabezpiecza przed przeciążeniem. FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNAPRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee, wykonana została z materiałów wysokiej jakości i idealnie wyważona. Dzięki czemu uzyskujemy bardzo odporne mechanicznie urządzenie, którym można wygodnie pracować czy użyciu jednej ręki.  Użytkownik ma do dyspozycji obrotową głowicę z zakresem do 350°, która umożliwia łatwe zaciskanie, nawet w ciasnych i  trudnodostępnych miejscach. Przełomowe szczęki trzymają złącze, zapewniając najlepsze wyrównanie kabla i złącza. Bez problemu poradzi sobie ze złączami o przekroju nawet 300 mm².  Posiada zamknięty system elektroniczny, co zapobiega przed dostaniem się do wnętrza brudu, kurzu czy wilgoci. Wyposażona jest w uniwersalny uchwyt do matryc, który pasuje do najpopularniejszych na rynku matryc 60 kN typu U (w kształcie U/C). Automatyczny system PFM™ (monitorowanie przewidywanej siły) zapewnia odpowiednie ciśnienie i kontrolę za pomocą zielonego wskaźnika. Urządzenie przed wykonaniem każdego cyklu zaciskania sprawdza czy poziom naładowania akumulatora jest wystarczający aby zrobić pełen cykl, zapobiegając sytuacjom gdzie zacisk odbywa się tylko do połowy.

 

Dzięki pozbyciu się przewodu FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee, jest o wiele bardziej mobilna oraz poręczna. Jest niezastąpiona podczas prac w miejscach, w których nie mamy dostępu do sieci elektrycznej.

 

FORCE LOGIC™ AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee, posiada darmową aplikacje Milwaukee One Key z którą połączymy się poprzez Bluetooth. Dzięki niej można dopasować narzędzie do swoich potrzeb poprzez zaprogramowania bezpośrednio w jego pamięci odpowiedniej prędkości cięcia. Daje także możliwość zarządzania sprzętem z poziomu platformy znajdującej się w chmurze. Ponadto ONE-KEY posiada opcję śledzenia i ochrony narzędzia zapewniając tym samym lepszą ochronę przed kradzieżą, ponieważ można je łatwo zlokalizować. Używając ONE-KEY można zaprogramować i zapisać do czterech indywidualnych ustawień w pamięci narzędzia bądź wybrać któryś z już istniejących profili. Pozwoli nam to uzyskać doskonałe wyniki za każdym pociągnięciem spustu, zapewniając tym samym niezrównaną kontrolę podczas pracy. Przechowywane profile pozwalają również na stałą precyzję w powtarzających się pracach. Wystarczy wybrać optymalne ustawienia narzędzia, aby dokładność była powtarzalna.  Aplikacja ONE-KEY™ dostarcza również funkcję spisu zapasów dla kompletnego zarządzania całą flotą Twoich narzędzi i sprzętu.

 

DANE TECHNICZNE:

  • Napięcie (V): 18,
  • Typ akumulatora: Li-ion,
  • Ilość cykli zacisku: 30.000,
  • Ilość zaciśnięć na jedno ładowanie akumulatora: > 250 na złączu miedzianym 70 mm²,   
  • Siła zaciskania (kN): 53,
  • Zakres zaciskania (mm²): 16 – 300.   

Przy wyborze FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWEJ HYDRAULICZNEJ PRASKI DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee, trzeba zastanowić się nad jej przeznaczeniem oraz przewidywaną intensywnością użytkowania i dobrać do niej akumulator o odpowiednim napięciu i pojemności. Oczywiście im większe napięcie akumulatora, tym większa moc i możliwości urządzenia. W przypadku pojemności akumulatora sprawa jest prosta, im więcej amperogodzin (Ah), tym dłużej na jednym ładowaniu powinna działać praska (oczywiście wiele zależy też od typu i intensywności wykonywanej pracy).  

FORCE LOGIC™ AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee współpracuje, ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M18™.

W akumulatorach litowo-jonowych REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® wykorzystano nowe ogniwa litowo-jonowe typu 21700, które mają moc o 50% większą w stosunku
do ogniwa 18650, używanych przez producenta w ciągu ostatniej dekady. Nowe akumulatory opierają się przy tym na sprawdzonym systemie REDLITHIUM-ION™ M18™. Wykorzystują one nową, przełomową technologię akumulatorów HIGH OUTPUT™. W wyniku tego zapewniającą o 50% więcej mocy użytkowej w porównaniu z innymi akumulatorami REDLITHIUM-ION™, a także nagrzewają się o 50% mniej oraz gwarantują o 33% więcej czasu pracy na jednym ładowaniu. Właśnie dlatego operatorzy mogą pracować z narzędziami akumulatorowymi REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®
mocniej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.
W związku z większą objętością ogniw i koniecznością optymalizacji ich rozmieszczenia zaprojektowano większą i mocniejszą metalową obudowę pokrytą gumą z odpornymi na wstrząsy separatorami. Ogniwa akumulatora zastosowane w akumulatorach REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zbudowane są z warstwowo ułożonych elektrod zamkniętych w metalowej obudowie. Przeważnie anody pokrywa się folią miedzianą, natomiast katody folią aluminiową. Pomiędzy nimi umieszcza się wspomniany wcześniej separator. Mimo to konstrukcja akumulatorów jest lekka i nie komplikuje niepotrzebnie używanego narzędzia. Maszyna jest wciąż bardzo poręczna i łatwa w operowaniu. Zadaniem wspomnianych przed chwilą separatorów jest zapobieganie uszkodzeniom związanym z wibracjami i upadkami na które narażony jest akumulator podczas pracy. Obudowa posiada również regulację temperatury. Zmieniona została także elektronika sterująca prawidłowym działaniem baterii pracująca w opatentowanym systemie REDLINK PLUS™. Algorytmy działania tego układu monitorują indywidualne ogniwa podczas typowej pracy, ładowania oraz w przypadkach ekstremalnych, zapewniając optymalną wydajność i maksymalną żywotność dla całego akumulatora.

Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® odprowadzają wodę od komponentów elektronicznych w wyniku czego nie wnika ona do obudowy akumulatora. Posiadają również wbudowany wskaźnik naładowania, którego celem jest pomoc użytkownikowi zmaksymalizować wydajność pracy, informując ile energii posiada bateria. Bez wątpienia przyczynia się to do lepszego planowania projektów. Użytkownik posiada także wgląd w niezbędne cykle ładowania. Zwiększono i zoptymalizowano przekroje elementów elektrycznych i styków dla zabezpieczenia ich przed przegrzaniem podczas maksymalnego obciążenia prądowego oraz przed skutkami pracy w niskich temperaturach. Istotne jest, że akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®™ gwarantują najlepszą w swojej klasie wydajność w ekstremalnych warunkach pracy. W miejscach gdzie wysokie temperatury są czynnikiem krytycznym, akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® są o 20% chłodniejsze niż tradycyjne akumulatory litowo-jonowe, bez stopniowej utraty mocy i efektu pamięci. W związku z tym bateria jest w pełni przygotowana do intensywnego działania w temperaturach otoczenia do -20°C, podczas gdy standardowe akumulatory działają jedynie w temperaturze do -6ºC.  Jeżeli, jednak mimo wysokiej jakości konstrukcji, akumulator przegrzeje się, elektronika REDLINK™ wyłącza go. Oczywiście po ochłodzeniu może być ponownie używany.

Akumulator REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zapewnia natychmiastowe polepszenie wydajności, wydłużenie czasu pracy i zwiększenie trwałości narzędzi M18™. Bateria ta gwarantuje największą wydajność z pojedynczego naładowania w trakcie wytężonej pracy ciągłej zasilanych nią profesjonalnych elektronarzędzi. Działa długo nawet w urządzeniach wymagających dużej mocy w pracy. Posiada ogromną żywotność co powoduję, że można z niej korzystać przez wiele lat. Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® nadają się jako akumulatory zastępcze lub jako akumulator zapasowy, aby nie zakłócać procesów roboczych.

System REDLINK PLUS™ łączy w sobie najwyższą moc narzędzi dla profesjonalistów, lekkość, niezwykle wysoką wydajność i doskonałą ergonomię. Dzięki wykorzystaniu akumulatorów REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®, silników bezszczotkowych POWERSTATE™ i elektroniki sterującej, REDLINK PLUS™ zapewnia najwyższą możliwą wydajność pracy.
W połączeniu z opatentowanymi technologiami, innowacyjnymi silnikami i zaawansowaną elektroniką zmienia standardy pracy. Jego duża moc efektywna pozwala z powodzeniem zastąpić elektronarzędzia zasilane przewodowo maszynami akumulatorowymi Milwaukee®.

Łącząc nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, inteligentny system REDLINK™ umożliwia zaawansowaną komunikację pomiędzy akumulatorem, a narzędziem. Bez wątpienia  zapewniając  tym niezrównany poziom wydajności, ochrony i produktywności. 

Elektronarzędzia bezprzewodowe takie jak np. FORCE LOGIC™  AKUMULATOROWA HYDRAULICZNA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCCT-201C Milwaukee, dzięki opatentowanym technologiom, innowacyjnym silnikom, zaawansowanej elektronice i najlepszej w branży technologii akumulatorowej należy do rodziny M18™, która jest najszybciej rozwijającym się systemem akumulatorowym 18 V od  samego  początku  istnienia.

 

 

 

 

 

 

Cechy towaru

Waga
3,7 kg
Identyfikator
10664
Symbol
4933451194
Kod EAN
4002395138821
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Przeglądarka internetowa umożliwia Ci zmianę ustawień dotyczących cookies. Polityka prywatności