FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C MILWAUKEE

FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZOTKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee (4933459268)
Maksymalny rozmiar cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wynosi 75 mm

Producent: MILWAUKEE

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Stany magazynowe: CHWILOWO NIEDOSTĘPNY CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

12 239,09 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZOTKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee (4933459268)
Maksymalny rozmiar cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wynosi 75 mm

Opis

FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee (4933459268)

FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee (4933459268), powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego profesjonalnego elektryka. Posiada wysokowydajny bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ Milwaukee, który zapewnia dłuższy czas pracy, dłuższą żywotność oraz siłę cięcia do 77,8 kN w mniej niż 10 sekund.  Maksymalny rozmiar cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wynosi 75 mm. Zainstalowano w niej inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora, a także znacząco zwiększający jej wydajność przy pracy dużym obciążeniem. Wbudowana elektronika monitoruje poszczególne ogniwa, aby zoptymalizować czas pracy oraz zabezpiecza przed przeciążeniem. FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLIM18HCC75-0C Milwaukee, jest  ergonomiczna i poręczna, jej kształt i rozmiar umożliwia pracę nawet w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Konstrukcja ułatwia zamocowanie urządzenia i dojście do przewodu, a otwarty dostęp do szczęk zapewnia wolną drogę do obcinanego przewodu. Obcinak wykonany został z wysokiej jakości tworzyw, które gwarantują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu antypoślizgowej gumy na rękojeści, użytkownik ma pełną kontrolę i pewność chwytu co zwiększa komfort pracy  Ponadto posiada obracaną głowicę o 340° z pompą hydrauliczna o mocy 77,8 kN, zapewniającą najszybsze cięcie w swojej klasie.

 

Dzięki pozbyciu się przewodu FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee, jest o wiele bardziej mobilna oraz poręczna. Jest niezastąpiona podczas prac w miejscach, w których nie mamy dostępu do sieci elektrycznej.

 

FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee, posiadaja darmową aplikacje Milwaukee One Keyz którą połączymy się poprzez Bluetooth. Dzięki niej można dopasować narzędzie do swoich potrzeb poprzez zaprogramowania bezpośrednio w jego pamięci odpowiedniej prędkości cięcia. Daje także możliwość zarządzania sprzętem z poziomu platformy znajdującej się w chmurze. Ponadto ONE-KEY posiada opcjęśledzenia i ochrony narzędzia zapewniając tym samym lepszą ochronę przed kradzieżą klucza udarowego, ponieważ można go łatwo zlokalizować. Używając ONE-KEY można zaprogramować i zapisać do czterech indywidualnych ustawień w pamięci narzędzia bądź wybrać któryś z już istniejących profili. Pozwoli nam to uzyskać doskonałe wyniki za każdym pociągnięciem spustu, zapewniając tym samym niezrównaną kontrolę podczas pracy. Przechowywane profile pozwalają również na stałą precyzję w powtarzających się pracach. Wystarczy wybrać optymalne ustawienia narzędzia, aby dokładność była powtarzalna. Aplikacja ONE-KEY™ dostarcza również funkcję spisu zapasów dla kompletnego zarządzania całą flotą Twoich narzędzi i sprzętu.

 

DANE TECHNICZNE:

  • Napięcie (V): 18,
  • Typ akumulatora: Li-ion,
  • Maks. średnica cięcia (mm): 75,
  • Siła cięcia (kN): 77.8.   

Przy wyborze FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWEJ SZCZĘKOWEJ PRASKI DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee, trzeba zastanowić się nad jej przeznaczeniem oraz przewidywaną intensywnością użytkowania i dobrać do niej akumulator o odpowiednim napięciu i pojemności. Oczywiście im większe napięcie akumulatora, tym większa moc i możliwości urządzenia. W przypadku pojemności akumulatora sprawa jest prosta, im więcej amperogodzin (Ah), tym dłużej na jednym ładowaniu powinna działać wiertarka (oczywiście wiele zależy też od typu i intensywności wykonywanej pracy).  

 

FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLI M18HCC75-0C Milwaukee współpracuje, ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M18™.

W akumulatorach litowo-jonowych REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®wykorzystano nowe ogniwa litowo-jonowe typu 21700, które mają moc o 50% większąw stosunku do ogniwa 18650, używanych przez producenta w ciągu ostatniej dekady. Nowe akumulatory opierają się przy tym na sprawdzonym systemie REDLITHIUM-ION™ M18™. Wykorzystują one nową, przełomową technologię akumulatorów HIGH OUTPUT™. W wyniku tego zapewniającą o 50% więcej mocy użytkowej w porównaniu z innymi akumulatorami REDLITHIUM-ION™, a także nagrzewają się o 50% mniej oraz gwarantują o 33% więcej czasu pracy na jednym ładowaniu. Właśnie dlatego operatorzy mogą pracować z narzędziami akumulatorowymi REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® mocniej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.


W związku z większą objętością ogniw i koniecznością optymalizacji ich rozmieszczenia zaprojektowano większą i mocniejszą metalową obudowę pokrytą gumą z odpornymi na wstrząsy separatorami. Ogniwa akumulatora zastosowane w akumulatorach REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zbudowane są z warstwowo ułożonych elektrod zamkniętych w metalowej obudowie. Przeważnie anody pokrywa się folią miedzianą, natomiast katody folią aluminiową. Pomiędzy nimi umieszcza się wspomniany wcześniej separator. Mimo to konstrukcja akumulatorów jest lekka i nie komplikuje niepotrzebnie używanego narzędzia. Maszyna jest wciąż bardzo poręczna i łatwa w operowaniu.Zadaniem wspomnianych przed chwilą separatorów jest zapobieganie uszkodzeniom związanym z wibracjami i upadkami na które narażony jest akumulator podczas pracy. Obudowa posiada również regulację temperatury. Zmieniona została także elektronika sterująca prawidłowym działaniem baterii pracująca w opatentowanym systemie REDLINK PLUS™. Algorytmy działania tego układu monitorują indywidualne ogniwa podczas typowej pracy, ładowania oraz w przypadkach ekstremalnych, zapewniając optymalną wydajność i maksymalnążywotność dla całego akumulatora.

Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® odprowadzają wodę od komponentów elektronicznych w wyniku czego nie wnika ona do obudowy akumulatora. Posiadają również wbudowany wskaźnik naładowania, którego celem jest pomoc użytkownikowi zmaksymalizować wydajność pracy, informując ile energii posiada bateria. Bez wątpienia przyczynia się to do lepszego planowania projektów. Użytkownik posiada także wgląd w niezbędne cykle ładowania.Zwiększono i zoptymalizowano przekroje elementów elektrycznych i styków dla zabezpieczenia ich przed przegrzaniem podczas maksymalnego obciążenia prądowego oraz przed skutkami pracy w niskich temperaturach. Istotne jest, żeakumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®™ gwarantują najlepszą w swojej klasie wydajność w ekstremalnych warunkach pracy. W miejscach gdzie wysokie temperatury są czynnikiem krytycznym, akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® są o 20% chłodniejsze niż tradycyjne akumulatory litowo-jonowe, bez stopniowej utraty mocy i efektu pamięci. W związku z tym bateria jest w pełni przygotowana do intensywnego działania w temperaturach otoczenia do -20°C, podczas gdy standardowe akumulatory działają jedynie w temperaturze do -6ºC.  Jeżeli, jednak mimo wysokiej jakości konstrukcji, akumulator przegrzeje się, elektronika REDLINK™ wyłącza go. Oczywiście po ochłodzeniu może być ponownie używany.

Akumulator REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zapewnia natychmiastowe polepszenie wydajności, wydłużenie czasu pracy i zwiększenie trwałości narzędzi M18™. Bateria ta gwarantuje największą wydajność z pojedynczego naładowania w trakcie wytężonej pracy ciągłej zasilanych nią profesjonalnych elektronarzędzi. Działa długo nawet w urządzeniach wymagających dużej mocy w pracy. Posiada ogromną żywotność co powoduję, że można z niej korzystać przez wiele lat. Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® nadają się jako akumulatory zastępcze lub jako akumulator zapasowy, aby nie zakłócać procesów roboczych.

System REDLINK PLUS™łączy w sobie najwyższą moc narzędzi dla profesjonalistów, lekkość, niezwykle wysoką wydajność i doskonałą ergonomię. Dzięki wykorzystaniu akumulatorów REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®, silników bezszczotkowych POWERSTATE™ i elektroniki sterującej, REDLINK PLUS™ zapewnia najwyższą możliwą wydajność pracy.
W połączeniu z opatentowanymi technologiami, innowacyjnymi silnikami i zaawansowaną elektroniką zmienia standardy pracy. Jego duża moc efektywna pozwala z powodzeniem zastąpić elektronarzędzia zasilane przewodowo maszynami akumulatorowymi Milwaukee®.

Łącząc nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, inteligentny system REDLINK™ umożliwia zaawansowaną komunikację pomiędzy akumulatorem, a narzędziem. Bez wątpienia  zapewniając  tym niezrównany poziom wydajności, ochrony i produktywności. 

Elektronarzędzia bezprzewodowe takie jak np. FORCE LOGIC™ KOMPAKTOWA SZCZĘKOWA PRASKA DO ZACISKANIA KABLIM18HCC75-0C Milwaukee, dzięki opatentowanym technologiom, innowacyjnym silnikom, zaawansowanej elektronice i najlepszej w branży technologii akumulatorowej należy do rodzina M18™. W rezultacie jest najszybciej rozwijającym się systemem akumulatorowym 18 V od  samego  początku  istnienia.

 

 

 

 

 

 

Cechy towaru

Waga
7,9 kg
Identyfikator
9472
Symbol
4933459268
Kod EAN
4058546002343
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Przeglądarka internetowa umożliwia Ci zmianę ustawień dotyczących cookies. Polityka prywatności