FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX W KLASIE 8 KG M18FHM-0C

FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee (4933464893) jest najbardziej wydajnym narzędziem SDS-Max wyprodukowanym przez MILWAUKEE®,
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: MILWAUKEE

4 335,11 PLN / szt.

FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee (4933464893) jest najbardziej wydajnym narzędziem SDS-Max wyprodukowanym przez MILWAUKEE®,

Opis

FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee (4933464893)

 

FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee (4933464893) jest najbardziej wydajnym narzędziem SDS-Max wyprodukowanym przez MILWAUKEE®, zapewniającym moc dorównującą narzędziom sieciowym. Posiada wysokowydajny bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ Milwaukee, wykorzystujący magnesy wyższej klasy oraz 175% więcej miedzi, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i wyższą siłę. Zainstalowano w nim inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora, a także znacząco zwiększa jego wydajność przy pracy dużym obciążeniem. Wbudowana elektronika monitoruje poszczególne ogniwa, aby zoptymalizować czas pracy oraz zabezpiecza przed przeciążeniem. FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee posiada mechanizm blokujący lock on umożliwiający pracę urządzenia bez konieczności ciągłego wciskania włącznika w czasie pracy. Wyposażony został funkcję AUTOSTOP™, która wyłącza narzędzie i ogranicza jego obrót do 45° gwarantując użytkownikowi najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy. Dzięki zastosowaniu systemu antywibracyjnego AVS, duża tylna rączka doskonale zmniejsza poziom wibracji zapewniając tym komfort podczas wiercenia oburęcznego. Dodatkowy uchwyt boczny nie tylko zapewnia lepsze trzymanie urządzenia, ale także tłumi wibracje podczas użytkowania, tak samo dzieje się w przypadku rękojeści głównej, co umożliwia długotrwałą pracę z urządzeniem bez uczucia zmęczenia.  Ponadto maszyna posiada praktyczny wskaźnik serwisowy, który zapala się, gdy urządzenie wymaga naprawy.  

Dzięki pozbyciu się przewodu FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee jest o wiele bardziej mobilny oraz poręczny. Jest niezastąpiony podczas prac w miejscach, w których nie mamy dostępu do sieci elektrycznej. Szczególnie sprawdza się na zewnątrz budynków jak i także przy pracach na wysokości.

 

FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee, posiada darmową aplikacje Milwaukee One Key, z którą połączymy się poprzez Bluetooth. Dzięki niej można dopasować narzędzie do swoich potrzeb poprzez zaprogramowania bezpośrednio w jego pamięci szybkość i momentu obrotowego. Daje także możliwość zarządzania sprzętem z poziomu platformy znajdującej się w chmurze. Ponadto ONE-KEY posiada opcję śledzenia i ochrony narzędzia zapewniając tym samym lepszą ochronę przed kradzieżą młota, ponieważ można go łatwo zlokalizować. Używając ONE-KEY można zaprogramować i zapisać do czterech indywidualnych ustawień w pamięci narzędzia bądź wybrać któryś z już istniejących profili. Pozwoli nam to uzyskać doskonałe wyniki za każdym pociągnięciem spustu, zapewniając tym samym niezrównaną kontrolę podczas pracy. Przechowywane profile pozwalają również na stałą precyzję w powtarzających się pracach. Wystarczy wybrać optymalne ustawienia narzędzia, aby dokładność była powtarzalna.  Aplikacja ONE-KEY™ dostarcza również funkcję spisu zapasów dla kompletnego zarządzania całą flotą Twoich narzędzi i sprzętu.

 

DANE TECHNICZNE:

 • Napięcie (V): 18,
 • Typ akumulatora: Li-ion,
 • Energia udaru (EPTA) (J): 11.0,
 • Częst. ud. przy pełnym obc. (ud./min): 0 – 2900,
 • Maks. zdolność wierc. z wiertłem tunel. (mm): 65,
 • Maks. zdolność wiercenia koronką rdzeniową (mm): 150,   
 • Maks. zdolność wiercenia w betonie: 45 mm,   
 • Poziom wibracji przy dłutowaniu (m/s²): 7.8,
 • Poziom wibracji przy wierc. (m/s²): 9.4,  
 • Prędkość bez obciążenia (obr/min): 0 – 380,  
 • Uchwyt narzędzia: SDS-Max,  
 • Opakowanie: Walizka,  

 

Przy wyborze FUEL™ ONE-KEY™ MŁOTA WIELOFUNKCYJNEGO SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee, trzeba zastanowić się nad jego przeznaczeniem oraz przewidywaną intensywnością użytkowania i dobrać do niego akumulator o odpowiednim napięciu i pojemności. Oczywiście im większe napięcie akumulatora, tym większa moc i możliwości urządzenia. W przypadku pojemności akumulatora sprawa jest prosta, im więcej amperogodzin (Ah), tym dłużej na jednym ładowaniu powinna działać młot (oczywiście wiele zależy też od typu i intensywności wykonywanej pracy).  

 

FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee współpracuje, ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M18™.

W akumulatorach litowo-jonowych REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® wykorzystano nowe ogniwa litowo-jonowe typu 21700, które mają moc o 50% większą w stosunku
do ogniwa 18650, używanych przez producenta w ciągu ostatniej dekady. Nowe akumulatory opierają się przy tym na sprawdzonym systemie REDLITHIUM-ION™ M18™. Wykorzystują one nową, przełomową technologię akumulatorów HIGH OUTPUT™. W wyniku tego zapewniającą o 50% więcej mocy użytkowej w porównaniu z innymi akumulatorami REDLITHIUM-ION™, a także nagrzewają się o 50% mniej oraz gwarantują o 33% więcej czasu pracy na jednym ładowaniu. Właśnie dlatego operatorzy mogą pracować z narzędziami akumulatorowymi REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® mocniej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.


W związku z większą objętością ogniw i koniecznością optymalizacji ich rozmieszczenia zaprojektowano większą i mocniejszą metalową obudowę pokrytą gumą z odpornymi na wstrząsy separatorami. Ogniwa akumulatora zastosowane w akumulatorach
REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zbudowane są z warstwowo ułożonych elektrod zamkniętych w metalowej obudowie. Przeważnie anody pokrywa się folią miedzianą, natomiast katody folią aluminiową. Pomiędzy nimi umieszcza się wspomniany wcześniej separator. Mimo to konstrukcja akumulatorów jest lekka i nie komplikuje niepotrzebnie używanego narzędzia. Maszyna jest wciąż bardzo poręczna i łatwa w operowaniu. Zadaniem wspomnianych przed chwilą separatorów jest zapobieganie uszkodzeniom związanym z wibracjami i upadkami na które narażony jest akumulator podczas pracy. Obudowa posiada również regulację temperatury. Zmieniona została także elektronika sterująca prawidłowym działaniem baterii pracująca w opatentowanym systemie REDLINK PLUS™. Algorytmy działania tego układu monitorują indywidualne ogniwa podczas typowej pracy, ładowania oraz w przypadkach ekstremalnych, zapewniając optymalną wydajność i maksymalną żywotność dla całego akumulatora.

Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® odprowadzają wodę od komponentów elektronicznych w wyniku czego nie wnika ona do obudowy akumulatora. Posiadają również wbudowany wskaźnik naładowania, którego celem jest pomoc użytkownikowi zmaksymalizować wydajność pracy, informując ile energii posiada bateria. Bez wątpienia przyczynia się to do lepszego planowania projektów. Posiada także wgląd w niezbędne cykle ładowania. Zwiększono i zoptymalizowano przekroje elementów elektrycznych i styków dla zabezpieczenia ich przed przegrzaniem podczas maksymalnego obciążenia prądowego oraz przed skutkami pracy w niskich temperaturach. Istotne jest, że akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®™ gwarantują najlepszą w swojej klasie wydajność w ekstremalnych warunkach pracy. W miejscach gdzie wysokie temperatury są czynnikiem krytycznym, akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® są o 20% chłodniejsze niż tradycyjne akumulatory litowo-jonowe, bez stopniowej utraty mocy i efektu pamięci. W związku z tym bateria jest w pełni przygotowana do intensywnego działania w temperaturach otoczenia do -20°C, podczas gdy standardowe akumulatory działają jedynie w temperaturze do -6ºC.  Jeżeli, jednak mimo wysokiej jakości konstrukcji, akumulator przegrzeje się, elektronika REDLINK™ wyłącza go. Oczywiście po ochłodzeniu może być ponownie używany.

Akumulator REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zapewnia natychmiastowe polepszenie wydajności, wydłużenie czasu pracy i zwiększenie trwałości narzędzi M18™. Bateria ta gwarantuje największą wydajność z pojedynczego naładowania w trakcie wytężonej pracy ciągłej zasilanych nią profesjonalnych elektronarzędzi. Działa długo nawet w urządzeniach wymagających dużej mocy w pracy. Posiada ogromną żywotność co powoduję, że można z niej korzystać przez wiele lat. Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® nadają się jako akumulatory zastępcze lub jako akumulator zapasowy, aby nie zakłócać procesów roboczych.

System REDLINK PLUS™ łączy w sobie najwyższą moc narzędzi dla profesjonalistów, lekkość, niezwykle wysoką wydajność i doskonałą ergonomię. Dzięki wykorzystaniu akumulatorów REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®, silników bezszczotkowych POWERSTATE™ i elektroniki sterującej, REDLINK PLUS™ zapewnia najwyższą możliwą wydajność pracy.
W połączeniu z opatentowanymi technologiami, innowacyjnymi silnikami i zaawansowaną elektroniką zmienia standardy pracy. Jego duża moc efektywna pozwala z powodzeniem zastąpić elektronarzędzia zasilane przewodowo maszynami akumulatorowymi Milwaukee®.

Łącząc nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, inteligentny system REDLINK™ umożliwia zaawansowaną komunikację pomiędzy akumulatorem, a narzędziem. Bez wątpienia zapewniając  tym niezrównany poziom wydajności, ochrony i produktywności.

Elektronarzędzia bezprzewodowe takie jak np. FUEL™ ONE-KEY™ MŁOT WIELOFUNKCYJNY SDS-MAX  W KLASIE 8 KG M18FHM-0C Milwaukee, dzięki opatentowanym technologiom, innowacyjnym silnikom, zaawansowanej elektronice i najlepszej w branży technologii akumulatorowej należy do rodziny M18™. W rezultacie jest najszybciej rozwijającym się systemem akumulatorowym 18 V od  samego  początku  istnienia.

 

 

Cechy towaru

Waga
10,2 kg
Identyfikator
10705
Symbol
4933464893
Kod EAN
4058546228385
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Przeglądarka internetowa umożliwia Ci zmianę ustawień dotyczących cookies. Polityka prywatności