FUEL™ POWERPACK M18FPP2A2-502X MILWAUKEE

FUEL™ POWERPACK M18FPP2A2-502X Milwaukee (4933464268),Wiertarka udarowa Milwaukee M18 FPD2 to najmocniejsza wiertarka w branży o 60% większej mocy. Bezszczotkowy silnik POWERSTATE zapewnia 135 Nm momentu obrotowego i maksymalną prędkość obrotową 2000 obr / min, zapewniając szybkie wiercenie w wymagających aplikacjach. 175 mm długości, to najbardziej kompaktowe wiertło w swojej klasie, zapewniające lepszy dostęp w ciasnych przestrzeniach i zmniejszające zmęczenie. 
Inteligencja Redlink PLUS gwar
Przeglądasz ofertę archiwalną

3 555,69 PLN / szt.

FUEL™ POWERPACK M18FPP2A2-502X Milwaukee (4933464268),Wiertarka udarowa Milwaukee M18 FPD2 to najmocniejsza wiertarka w branży o 60% większej mocy. Bezszczotkowy silnik POWERSTATE zapewnia 135 Nm momentu obrotowego i maksymalną prędkość obrotową 2000 obr / min, zapewniając szybkie wiercenie w wymagających aplikacjach. 175 mm długości, to najbardziej kompaktowe wiertło w swojej klasie, zapewniające lepszy dostęp w ciasnych przestrzeniach i zmniejszające zmęczenie. 
Inteligencja Redlink PLUS gwar

Opis

 FUEL™ POWERPACK M18FPP2A2-502X Milwaukee (4933464268)

 

 

FUEL™ POWERPACK M18FPP2A2-502X Milwaukee (4933464268), składa się z Wiertarko-wkrętarki udarowej M18FPD2-0X oraz FUEL™ Zakrętarki udarowej 1/4” HEX M18FID2-0X.

 

DANE TECHNICZNE:

 • Napięcie (V): 18,
 • Typ akumulatora: Li-ion,
 • Narzędzie 1: M18 FPD2 - M18 FUEL™ Wiertarko-wkrętarka udarowa,
 • Narzędzie 2: M18 FID2 - M18 FUEL™ Zakrętarka udarowa ¼″ Hex,
 • Opakowanie: Walizka,
 • Pełny zestaw: 2 x 5.0 Ah Akumulatory, M12-18 FC Ładowarka, Walizka,
 • Pojemność akumulatora (Ah): 5.0.    

 

 

WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD2-0X Milwaukee (4933464263) to narzędzie zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów przeprowadzających drobne, domowe remonty. Posiada wysokowydajny bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ Milwaukee, który zapewnia niezrównany 135 Nm statycznego momentu obrotowego w związku z tym idealnie nadaje się do najcięższych zastosowań. Wytwarzając bardzo dużą siłę jest przy tym stosunkowo lekka. Zainstalowano w niej inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora, a także znacząco zwiększa jego wydajność pracując pod dużym obciążeniem. Wbudowana elektronika monitoruje poszczególne ogniwa, aby zoptymalizować czas pracy oraz zabezpiecza przed przeciążeniem. WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD2-0X Milwaukee, jest kompaktową maszyną o długości zaledwie 175 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni. Wyposażona została w mechanizm udarowy dający 32 000 udar/min dla efektywnego wiercenia. Istotne jest także umieszczenie na obudowie wskaźnika poziomu naładowania akumulatora, który pokazuje ile energii wciąż zawiera bateria,  co  jeszcze bardziej ułatwia planowanie i wdrażanie projektów. Oświetlenie LED zapewnia dobre oświetlenie obszaru roboczego. Umożliwi to wiercenie czystych otworów w pomieszczeniach za pomocą wiertarki, do których światło nie dostaje się tak dobrze. Jednocześnie widok pola roboczego zwiększa się nawet o 40 procent. Urządzenie zaopatrzone zostało w metalowy uchwyt do paska, który umożliwia szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia.

 

DANE TECHNICZNE:

 • Napięcie (V): 18,
 • Typ akumulatora: Li-ion,
 • Maks. moment obrotowy (Nm): 135,
 • Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm): 89,
 • Maks. zdolność wiercenia w murze (mm): 16,
 • Maks. zdolność wiercenia w stali (mm): 16,
 • Pręd. bez obc. bieg 1 (obr./min): 0 – 550,
 • Pręd. bez obc. bieg 2 (obr./min): 0 – 2000,
 • Maks. częstotliwość udaru (ud./min): 32,000,
 • Uchwyt (mm):13.

 

 

 

FUEL™  ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee (4933464087) to narzędzie zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów przeprowadzających drobne, domowe remonty. Wyposażona została w bezszczotkowy silnik, który zapewnia moment obrotowy na poziomie 226 Nm, prędkość do 3600 obrotów na minutę i 4300 udarów na minutę. Wartości te można dowolnie regulować, dzięki czemu dostosujemy urządzenie idealnie do naszych potrzeb.   Zainstalowano w niej inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora, a także znacząco zwiększa jej wydajność przy pracy dużym obciążeniem. Wbudowana elektronika monitoruje poszczególne ogniwa, aby zoptymalizować czas pracy oraz zabezpiecza przed przeciążeniem. FUEL™  ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee jest kompaktową maszyną o długości zaledwie 117 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni. Specjalny system Milwaukee DRIVE CONTROL™ pozwala użytkownikowi na zmianę prędkości i momentu obrotowego. Dzięki 4 trybom pracy z łatwością dostosujemy maszynę do swoich potrzeb:

 • Tryb 1 dla precyzyjnej pracy.
 • Tryb 2 pozwala uniknąć uszkodzeń elementów złącznych i materiałów.
 • Tryb 3 zapewnia maksymalną wydajność przy najcięższych pracach.
 • Tryb 4 zapewnia optymalną równowagę między pracą precyzyjną a maksymalną wydajnością, automatycznie dostosowując prędkość, częstotliwość udaru i moment obrotowy.

Urządzenie zaopatrzone zostało w metalowy uchwyt do paska, który umożliwia szybkie i wygodne zawieszenie narzędzia. Ponadto posiada sześciokątny uchwyt ¼″, który umożliwia szybką i dokładną wymiany końcówek za pomocą jednej ręki. FUEL™  ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee jest kompaktową maszyną o ergonomicznym kształcie dlatego idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni. Istotnejest także umieszczenie na obudowie wskaźnika poziomu naładowania akumulatora, który pokazuje ile energii wciąż zawiera bateria. Znacznie ułatwia to planowanie i wdrażanie projektów. Oświetlenie LED zapewnia dobre oświetlenie obszaru roboczego.  

 

 • DANE TECHNICZNE:
 • Napięcie (V): 18,
 • Typ akumulatora: Li-ion,
 • Częstotliwość udaru (ud./min): 1200/3400/4300/0-4300,
 • Maks średnica śruby: M16,
 • Maks. moment dokręcania (Nm): 226,
 • Maks. moment obrotowy (Nm): 119/176/226/0-226,
 • Prędkość bez obciążenia (obr/min): 1900/2800/3600/0-3600.

 

Dzięki pozbyciu się przewodu WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD2-0X Milwaukee oraz FUEL™ ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee, są o wiele bardziej mobilne oraz poręczne. Są niezastąpione podczas prac w miejscach, w których nie mamy dostępu do sieci elektrycznej. Szczególnie sprawdzają się na zewnątrz budynków jak i także przy pracach na wysokościach.  

 

Przy wyborze WIERTARKO-WKRĘTARKI UDAROWEJ M18FPD2-0X Milwaukee oraz FUEL™ ZAKRĘTARKI UDAROWEJ 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee, trzeba zastanowić się nad ich przeznaczeniem oraz przewidywaną intensywnością użytkowania i dobrać do nich akumulator o odpowiednim napięciu i pojemności. Oczywiście im większe napięcie akumulatora, tym większa moc i możliwości urządzenia. W przypadku pojemności akumulatora sprawa jest prosta, im więcej amperogodzin (Ah), tym dłużej na jednym ładowaniu powinny działać urządzenia (oczywiście wiele zależy też od typu i intensywności wykonywanej pracy).  

 

 

WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD2-0X Milwaukee oraz FUEL™ ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee, współpracują, ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M18™.

W akumulatorach litowo-jonowych REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® wykorzystano nowe ogniwa litowo-jonowe typu 21700, które mają moc o 50% większą w stosunku
do ogniwa 18650, używanych przez producenta w ciągu ostatniej dekady. Nowe akumulatory opierają się przy tym na sprawdzonym systemie REDLITHIUM-ION™ M18™. Wykorzystują one nową, przełomową technologię akumulatorów HIGH OUTPUT™. W wyniku tego zapewniającą o 50% więcej mocy użytkowej w porównaniu z innymi akumulatorami REDLITHIUM-ION™, a także nagrzewają się o 50% mniej oraz gwarantują o 33% więcej czasu pracy na jednym ładowaniu. Właśnie dlatego operatorzy mogą pracować z narzędziami akumulatorowymi REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® mocniej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

 
W związku z większą objętością ogniw i koniecznością optymalizacji ich rozmieszczenia zaprojektowano większą i mocniejszą metalową obudowę pokrytą gumą z odpornymi na wstrząsy separatorami. Ogniwa akumulatora zastosowane w akumulatorach REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®
zbudowane są z warstwowo ułożonych elektrod zamkniętych w metalowej obudowie. Przeważnie anody pokrywa się folią miedzianą, natomiast katody folią aluminiową. Pomiędzy nimi umieszcza się wspomniany wcześniej separator. Mimo to konstrukcja akumulatorów jest lekka i nie komplikuje niepotrzebnie używanego narzędzia. Maszyna jest wciąż bardzo poręczna i łatwa w operowaniu. Zadaniem wspomnianych przed chwilą separatorów jest zapobieganie uszkodzeniom związanym z wibracjami i upadkami na które narażony jest akumulator podczas pracy. Obudowa posiada również regulację temperatury. Zmieniona została także elektronika sterująca prawidłowym działaniem baterii pracująca w opatentowanym systemie REDLINK PLUS™. Algorytmy działania tego układu monitorują indywidualne ogniwa podczas typowej pracy, ładowania oraz w przypadkach ekstremalnych, zapewniając optymalną wydajność i maksymalną żywotność dla całego akumulatora.

Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® odprowadzają wodę od komponentów elektronicznych w wyniku czego nie wnika ona do obudowy akumulatora. Posiadają również wbudowany wskaźnik naładowania, którego celem jest pomoc użytkownikowi zmaksymalizować wydajność pracy, informując ile energii posiada bateria. Bez wątpienia przyczynia się to do lepszego planowania projektów. Posiada także wgląd w niezbędne cykle ładowania. Zwiększono i zoptymalizowano przekroje elementów elektrycznych i styków dla zabezpieczenia ich przed przegrzaniem podczas maksymalnego obciążenia prądowego oraz przed skutkami pracy w niskich temperaturach. Istotne jest, że akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®™ gwarantują najlepszą w swojej klasie wydajność w ekstremalnych warunkach pracy. W miejscach gdzie wysokie temperatury są czynnikiem krytycznym, akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® są o 20% chłodniejsze niż tradycyjne akumulatory litowo-jonowe, bez stopniowej utraty mocy i efektu pamięci. W związku z tym bateria jest w pełni przygotowana do intensywnego działania w temperaturach otoczenia do -20°C, podczas gdy standardowe akumulatory działają jedynie w temperaturze do -6ºC.  Jeżeli, jednak mimo wysokiej jakości konstrukcji, akumulator przegrzeje się, elektronika REDLINK™ wyłącza go. Oczywiście po ochłodzeniu może być ponownie używany.

Akumulator REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® zapewnia natychmiastowe polepszenie wydajności, wydłużenie czasu pracy i zwiększenie trwałości narzędzi M18™. Bateria ta gwarantuje największą wydajność z pojedynczego naładowania w trakcie wytężonej pracy ciągłej zasilanych nią profesjonalnych elektronarzędzi. Działa długo nawet w urządzeniach wymagających dużej mocy w pracy. Posiada ogromną żywotność co powoduję, że można z niej korzystać przez wiele lat. Akumulatory REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee® nadają się jako akumulatory zastępcze lub jako akumulator zapasowy, aby nie zakłócać procesów roboczych.

System REDLINK PLUS™ łączy w sobie najwyższą moc narzędzi dla profesjonalistów, lekkość, niezwykle wysoką wydajność i doskonałą ergonomię. Dzięki wykorzystaniu akumulatorów REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT Milwaukee®, silników bezszczotkowych POWERSTATE™ i elektroniki sterującej, REDLINK PLUS™ zapewnia najwyższą możliwą wydajność pracy.
W połączeniu z opatentowanymi technologiami, innowacyjnymi silnikami i zaawansowaną elektroniką zmienia standardy pracy. Jego duża moc efektywna pozwala z powodzeniem zastąpić elektronarzędzia zasilane przewodowo maszynami akumulatorowymi Milwaukee®.

Łącząc nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, inteligentny system REDLINK™ umożliwia zaawansowaną komunikację pomiędzy akumulatorem, a narzędziem. Bez wątpienia  zapewniając  tym niezrównany poziom wydajności, ochrony i produktywności. 

Elektronarzędzia bezprzewodowe takie jak np. WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD2-0X Milwaukee oraz FUEL™ ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4” HEX M18FID2-0X Milwaukee, dzięki opatentowanym technologiom, innowacyjnym silnikom, zaawansowanej elektronice i najlepszej w branży technologii akumulatorowej należą do rodziny M18™.
W rezultacie są najszybciej rozwijającym się systemem akumulatorowym 18 V od  samego  początku  istnienia.

 

 

Cechy towaru

Waga
5 kg
Identyfikator
10613
Symbol
4933464268
Kod EAN
4058546222130
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Przeglądarka internetowa umożliwia Ci zmianę ustawień dotyczących cookies. Polityka prywatności