Praca w okresie zimowym na otwartej przestrzeni to zmora każdego pracownika budowy, poczynając od przeciętnego pracownika, a kończąc na samym inżynierze nadzoru budowlanego. Kawa z termosu sprawdzi się jedynie przez krótki  czas, a uczucie narastającego chłodu będzie się potęgowało z godziny na godzinę. W tak trudnych warunkach pogodowych należy zastosować profesjonalne metody. Najlepsze rozwiązanie to odzież ogrzewana i nie chodzi tu wcale o odzież termoaktywną.

 

Rozwiązanie problemu miało miejsce już 6 lat temu

 

Mowa tu o firmie Milwaukee, która sprostała problemowi i rozpoczęła produkcję ogrzewanej kurtki. Ciepło jest wytwarzane za pomocą akumulatora litowo-jonowego,a pracownik budowlany przestaje odczuwać dyskomfort w postaci ciągłego zimna. Produkt na tyle przypadł odbiorcom, że firma postanowiła zastosować w produkcji najnowsze materiały tekstylne, przez co gama produktowa powiększyła się o nowe modele kurtek ogrzewanych.

 

Na czym polega działanie ogrzewanej kurtki?

 

Odzież Milwaukee to ubranie ochronne, które chroni przed chłodem w aktywny sposób. W kurtce znajdują się grzałki połączone systemem cienkich, niewyczuwalnych przewodów. Ich rozmieszczenie układa się niemal po całym ciele, przede wszystkim w najbardziej strategicznych punktach: na brzuchu, piersi, plecach oraz kieszeniach. Tak to prawda, producent zadbał także o tych, którzy skarżą się na wiecznie zimne dłonie. Grzałki umieszczone są w strefach z włókna węglowego, pomiędzy wykładzinami termicznymi oraz sztywnymi materiałami zewnętrznymi. Energia elektryczna z akumulatora zostaje zamieniona na ciepło.  Przez co użytkownik kurtki nawet pozostając w bezruchu przez długi  czas, nie zacznie odczuwać dyskomfortu w postaci zimna.

 

Litowo- jonowy akumulator wybawieniem z trudnych warunków

 

Akumulator oferuje trzy poziomy grzania: wysoki, średni i niski, a prądu do użytkowania odzieży starczy na 8 godzin pracy. Jest to dość pokaźny okres, podczas którego pracownik budowlany będzie miał możliwość pracować w sprzyjających warunkach. Baterie  instalujemy w specjalnym gnieździe, podpinanamy do kabelka i umieszczamy w kieszeni. Nie potrzeba szczególnych predyspozycji, aby poradzić sobie z obsługą ogrzewanej odzieży marki Milwaukee.

 

Zróżnicowana oferta dla pań oraz panów

 

Na moment bieżący dostępnych jest pięć różnych ubrań: kurtka podgrzewana premium Milwaukee M 12, kurtka podgrzewana damska Milwaukee M 12, bluza podgrzewana Milwaukee M12, kurtki wielofunkcyjne Milwaukee M 12 3 w 1, kamizelki podgrzewane Milwaukee M 12. Wszystkie wymienione produkty to ubrania  dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Warto wspomnieć, że producent pamięta także o płci pięknej, której to przedstawicielki coraz częściej można spotkać na placu budowy, pracujących ramię w ramię z mężczyznami. Kolejną zaletą marki Milwaukee jest fakt, że każda znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz wodoodpornej kurtki z kapturem, zdecyduj się na kurtkę wielofunkcyjną. Potrzebujesz ściągaczy w pasie? Dokonaj zakupu Milwaukee M 12. Wybór należy do ciebie.