71 338 55 45
  pon.-pt. 8:00 - 16:00

AIRPRESS

AIRPRESS jest firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku.

W przeciągu tak długiego okresu zdobyli zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą.

Ich wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzedawanych  urządzeń dostępny w każdym miejscu w kraju.
Pracownicy biorą sobie za punkt honoru, aby oferowane Państwu urządzenia cechowały się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (zarówno w zakresie obsługi serwisowej jak i napraw głównych) wśród dostępnych na rynku urządzeń renomowanych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm, które stawiają firmę Airpress wśród liderów rynku pneumatycznego na terenie całej Europy.
AIRPRESS jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry.  AIRPRESS dociera jako pierwszy do swoich klientów.

Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z klientami. Airpress  na polskim rynku jest już od ponad dwudziestu lat. Właśnie dlatego możesz im zaufać.

Wileojęzykowa firma, gdzie mówi się po Polsku, Angielsku, Niemiecku, Rosyjsku i Holendersku.

Masz zamiar zmienić powietrze???
Zadzwoń!

 

https://airpress.pl/

AIRPRESS
31 Towarów w kategorii